אודות

MOPU היא חנות בוטיק מקוונת, שאפשר למצוא בה המון פריטים לבית ומתנות, מחומרים טובים ואיכותיים. החנות מציעה תרבות חיים שנוגעת בכל נדבך מהיום יום שלנו, עם פריטים בסגנון עכשווי ובקו נקי, אוסף של כלי בית וטקסטיל, ספרי עיצוב ואמנות, מוצרי נייר ועוד.

מופו היא המיזם שלי: שרון יפה, אמא לשלושה בנים, מתגוררת עם משפחתי בכפר ורדים בגליל המערבי כבר יותר מעשור. הקצב כאן הוא אחר. בהכשרתי אני מעצבת, ומאז סיום לימודי מוזיאולוגיה אני אוצרת בנשמה. ככה אני מנהלת גם את MOPU.

הבחירות שלי – העדפה לסגנון על-זמני, מינימליזם לא מנוכר. שילוב של פריט עכשווי לצד ישן, דגש על זיקה אקולוגית, שילוב בין פונקציונליות ליופי והרבה ספרים… זה העומס הכמעט יחיד שאני יכולה לחיות איתו.

מזמינה אתכם לבקר בנחת בחנות בכל שעה משעות היממה. אני מקווה שתהיה לכם חוויית קנייה טובה ונעימה ותשובו לבקר. אשמח לקבל מכם תגובות או בקשות מיוחדות לאיתור מוצרים.

משמעות השם:
MOPU הוא קיצור שמו של ספר שהגיע לידיי כשחיפשתי שם לבלוג שכתבתי בעבר. MODERN PUBLICITY היה שנתון עיצוב, שיצא מידי שנה מ-1930 עד שנות השמונים, ופרסם את העבודות הטובות שנעשו באותה שנה בתחום העיצוב הגרפי והפרסום. כשפתחתי את החנות המקוונת המשכתי באופן טבעי עם MOPU.